myanmarenglish

2017-2019

Myanmar Hotelier Association
Executive Committee (7thAnnual Meeting 2017-2019)

 

1. Dr. Khin Shwe Patron Mya Yeik Nyo Hotel
2. U Htay Myint  Patron Yuzana Hotel
3. Dr. Nay Zin Latt  Patron Ambo Hotel 
4. U Hla Maung Shwe  Patron Silver View Resort 
5. U Yan Win Patron Myanmar Andaman Resort 
6. U Aung Myo Min Din  Chairman Amazing Ngapali Resort
7. U Thein Win  Vice Chairman Beauty Land Hotel 
8. U Tin Win  Vice Chairman Central Hotel 
9. U Kyaw Khaing  Vice Chairman Golden Beach Hotel 
10. U Than Htut  Vice Chairman Thingaha Hotel 
11. U Than Shwe Vice Chairman Crown Prince Hotel 
12. U Min Kyaw Oo General Secretary Grand Hotel 
13. Daw Theingi Lin  Joint General Secretary Panorama Hotel 
14. U Myo Win Than  Joint General Secretary Grand Andaman Hotel 
15. U Myo Min Zaw  Joint General Secretary View Point Lodge & Fine Cuisines 
16. U Min Naing  Joint General Secretary Ayarwaddy River View Hotel 
17. Dr. Nay Zaw Aung  Joint General Secretary Clover Hotel 
18. U Khin Maung Pyone Financial Executive Hotel Glory 
19. U Thiha Aung Joint Financial Executive Dream Light Guest House 
20. U San Htwe  Joint Financial Executive Nan Htike Thu Hotel
21. U Than Oo  Auditor Bay View Resort 
22. Daw Kay Thi Naing Joint Auditor Yuzana Garden Hotel 
23. Daw Ohnmar Khin  Joint Auditor Sandoway Resort 
24. U Htay Shwe  Joint Auditor Monywa Hotel 
25. U Tin Myint  Chairman, Yangon Zone Nice Day Hotel 
26. U Zaw Weik  Chairman, Bagan Zone Thiri Sandar Hotel 
27. U Ye Myint Aung  Chairman, Golden Triangle Zone Khema Rattha Hotel 
28. U Kyaw Lwin Oo  Chairman, Ngwe Saung Zone E.F.R Seconda Casa Beach Resort 
29. U Chan Tun  Chairman, Mawlamyine Than Lwin Hotel 
30. Daw Khin Hla Hla Chairman, Bago Royal Kaytumadi Hotel 
31. U Soe Htwe  Chairman, Kayah Zon Thingaha Hotel 
32. U Aung Than  Chairman, Kayin Zone Parami Hotel 
33. U Kyaw Win  Chairman, Tanintharyi Zone Pearl Princess Hotel 
34. U Aye Ko  Chairman, Pyinoolwin Zone Hotel Shwe Nan Htike 
35. U Menon La Seng  Chairman, Kachin Zone Wuntawp Motel 
36. U Zaw Zaw  Chairman, Northern Shan State New Palace Hotel
37. U Thet Lin  EC (Nay Pyi Taw Zone) Mingalar Thiri Hotel 
38. U Thein Aung  EC (Nay Pyi Taw Zone) Hotel Golden Land 
39. U Ohn Kyaw  EC (Nay Pyi Taw Zone) Hotel Max 
40. U Thet Oo  EC (Nay Pyi Taw Zone) Mount Pleasant Hotel 
41. Daw Nan Sam Kham EC (Nay Pyi Taw Zone) Tunga Puri Hotel 
42. U Wunna Khine  EC (Nay Pyi Taw Zone) Hilton Hotel 
43. U Khin Maung Swe  EC (Mandalay Zone) Galaxy Hotel
44. U Kyaw Kyaw Soe EC (Mandalay Zone) Stone Gate Inn 
45. Daw Mar Mar Myint  EC (Mandalay Zone) Silver Star Hotel 
46. Daw Myint Myint Yee EC (Mandalay Zone) Nine Myint Moh Hotel 
47. U Kyaw Zaw Aung  EC (Mandalay Zone) Amayarnadi Hotel 
48. U Moe Zaw Zaw  EC (Mandalay Zone) Perfect Hotel 
49. U Khin Aung Htun  EC (Bagan Zone) The Tharabar Gate Hotel 
50. Daw Tin Mar Myint  EC (Bagan Zone) Thazin Garden Hotel 
51. U Shein Gay Ngai  EC (Bagan Zone) Mountain Oasis Resort 
52. U Aung Moe Kyi  EC (Bagan Zone) Gracious Bagan Hotel 
53. U Kyaw Thiha  EC (Bagan Zone) Bagan Thande Hotel
54. U Than Lwin EC (Southern Shan State Zone) Green Heaven Hotel 
55. U Kyaw Htwe  EC (Southern Shan State Zone) Golden Cave Hotel 
56. U Kyaw Lwin EC (Southern Shan State Zone) Saung Cherry Hotel 
57. U San Win EC (Southern Shan State Zone) Gypsy Inn 
58. U Aung Myo Naing  EC (Southern Shan State Zone) Taw Win Nan Hotel 
59. U Ye Lin Aung EC (Southern Shan State Zone) Mya Sabei Guest House 
60. U Arkar  EC (Golden Triangle Zone) Shwe Bu Thee Hotel 
61. U Myo Myint Lwin  EC (Golden Triangle Zone) Parami Motel 
62. U Aung Tun EC (Chaung Tha Zone)  Belle Resort 
63. U Maung Maung Naing  EC (Chaung Tha Zone) Azura Beach Resort 
64. U Maung Maung Htwe  EC (Chaung Tha Zone) Hotel Ayeyarwaddy 
65. U Zaw Zaw  EC (Ngwe Saung Zone) Ambo Hotel 
66. U Nay Myo Tun EC (Rakhine Zone)  Royal Sittwe Resort 
67. Daw Mar Mar Khin  EC (Rakhine Zone) Pleasant View Resort 
68. U Myint San  EC (Rakhine Zone) Lin Thar Oo Lodge 
69. U Cho Cho  EC (Mawlamyine Zone) Kaung Myat Motel 
70. U Tin Aye  EC (Mawlamyine Zone) Pearl White Hotel 
71. U Myint Nyo  EC (Bago Zone) Mother House Hotel
72. U San Lwin  EC (Bago Zone) Hotel Mariner 
73. U Thiha Win  EC (Bago Zone) Lucky Dragon Hotel 
74. U Tun Myaing  EC (Bago Zone) Hin Tha Palace Hotel 
75. Daw San Nyunt   EC (Kayah Zone) Hotel Loikaw 
76. U Aung Nyunt  EC (Kayah Zone)  Nawaday Hotel 
77. U Than Naing  EC (Kayah Zone) Hotel United 
78. U Saw Han Aye  EC (Kayah Zone)  Grand Hill Hotel 
79. U Myint Soe  EC (Kayah Zone)  Miba Myitta Hotel 
80. U Kyauk Sein  EC (Tanintharyi Zone)  Hotel Grand Jade 
81. Dr. Zeayar Aung  EC (Tanintharyi Zone)  New Light Hotel
82. U Wailu  EC (Pyinoolwin Zone) Mya Nan Taw Hotel
83. Daw Khin Htwe  EC (Pyinoolwin Zone)  Star Hotel 
84. U Maung Maung Gyi EC (Pyinoolwin Zone)  Hotel 99 
85. U Khin Maung Htwe  EC (Pyinoolwin Zone)  Hotel Akimomi 
86. U Aung Min  EC (Sagaing Zone)  Min Kyi Hotel 
87. U Ba Yan Aung EC (Sagaing Zone)  Hotel Katha 
88. U Aung Gyi  EC (Sagaing Zone)  Pyi Shwe Thein Gha Hotel 
89. U Nyein Chan EC (Sagaing Zone)  Happy Hotel 
90. U Maung Win  EC (Magway Zone)  Win Thiri Motel 
91. U Zaw Lin Htet  EC (Magway Zone)  Hotel Juno 
92. U Win Oo  EC (Kachin Zone)  Two Dragons Hotel 
93. U Kyaw Hone  EC (Kachin Zone)  Friendship Hotel 
94. U Kaung Sint  EC (Kachin Zone)  Hotel Moe Hnyin 
95. U Than Naing Oo  EC (Kachin Zone) 3 Stars Hotel 
96. U Sanny  EC (Northern Shan State Zone) Hsi Paw Riverside Resort
97. Daw Li Kyi May EC (Northern Shan State Zone) Power Hotel 
98. U Sai Kyaw Min Yu  EC (Northern Shan State Zone) Charles River View Hotel 
99. Daw Nan Mya Oh  EC (Northern Shan State Zone) New Palace Hotel

 

ျမန္မာႏိုင္ငံဟိုတယ္ဆုိင္ရာလုပ္ငန္းရွင္မ်ားအသင္း
(သတၱမအႀကိမ္သက္တမ္းအတြက္)
အလုပ္အမႈေဆာင္မ်ားစာရင္း

၁။ ေဒါက္တာခင္ေရႊ  နာယက
၂။ ဦးေဌးျမင့္ နာယက
၃။ ေဒါက္တာေနဇင္လတ္ နာယက
၄။ ဦးလွေမာင္ေရႊ နာယက
၅။ ဦးရန္၀င္း နာယက
၆။ ဦးေအာင္မ်ဳိးမင္းဒင္ ဥကၠ႒
၇။ ဦးသိန္း၀င္း  ဒု-ဥကၠ႒ (၁) / ဒု-ဥကၠ႒ (၂) (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၈။  ဦးတင္၀င္း ဒု-ဥကၠ႒ (၂) / ဒု-ဥကၠ႒ (၅) (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၉။ ဦးေက်ာ္ခုိင္ ဒု-ဥကၠ႒ (၃) / ဥကၠ႒ (ေခ်ာင္းသာဇုန္)
၁၀။ ဦးသန္းထြဋ္  ဒု-ဥကၠ႒ (၄) / ဥကၠ႒ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္) 
၁၁။   ဦးသန္းေရႊ ဒု-ဥကၠ႒ (၅) / ဒု-ဥကၠ႒ (၁) (ပုဂံဇုန္)
၁၂။  ဦးမင္းေက်ာ္ဦး အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး / တြဲဖက္အတြင္းေရးမွဴး (၁) (ေခ်ာင္းသာဇုန္) 
၁၃။  ေဒၚသိဂႌလင္း  တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၁) / အတြင္းေရးမွဴး (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၁၄။  ဦးမ်ဳိး၀င္းသန္း တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၂) / အတြင္းေရးမွဴး (တနသၤာရီဇုန္)
၁၅။  ဦးမ်ဳိးမင္းေဇာ္  တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၃) / ဥကၠ႒ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၁၆။  ဦးမင္းႏုိင္  တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၄) / ဥကၠ႒ (မႏၱေလးဇုန္) 
၁၇။  ေဒါက္တာေနေဇာ္ေအာင္  တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၅) / တြဲဖက္အတြင္းေရးမွဴး (၁) (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၁၈။  ဦးခင္ေမာင္ၿပံဳး  ဘ႑ာေရးမွဴး / ဒု-ဥကၠ႒ (၃) (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၁၉။  ဦးသီဟေအာင္ တြဲဖက္ဘ႑ာေရးမွဴး (၁) / ဒု-ဥကၠ႒ (၄) (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၂၀။  ဦးစံေထြး  တြဲဖက္ဘ႑ာေရးမွဴး (၂) / ဥကၠ႒ (မေကြးဇုန္) 
၂၁။  ဦးသန္းဦး  စာရင္းစစ္/ ဥကၠ႒ (ရခိုင္ဇုန္) 
၂၂။  ေဒၚေကသီႏိုင္  တြဲဖက္စာရင္းစစ္ (၁) / ဘ႑ာေရးမွဴး (ေငြေဆာင္ဇုန္)/ 
၂၃။  ေဒၚဥမၼာခင္  တြဲဖက္စာရင္းစစ္ (၂) / အတြင္းေရးမွဴး (ရခိုင္ဇုန္) 
၂၄။ ဦးေဌးေရႊ  တြဲဖက္စာရင္းစစ္ (၃) / ဥကၠ႒ (စစ္ကိုင္းဇုန္) 
၂၅။  ဦးတင္ျမင့္  ဥကၠ႒ (ရန္ကုန္ဇုန္) 
၂၆။ ဦးေဇာ္ဝိတ္ ဥကၠ႒ (ပုဂံဇုန္) 
၂၇။  ဦးရဲျမင့္ေအာင္  ဥကၠ႒ (ေရႊႀတိဂံဇုန္) 
၂၈။ ဦးေက်ာ္လြင္ဦး ဥကၠ႒ (ေငြေဆာင္ဇုန္) 
၂၉။  ဦးခ်န္ထြန္း  ဥကၠ႒ (ေမာ္လၿမိဳင္ဇုန္) 
၃၀။ ေဒၚခင္လွလွ  ဥကၠ႒ (ပဲခူးဇုန္) 
၃၁။  ဦးစိုးေထြး  ဥကၠ႒ (ကယားဇုန္) 
၃၂။  ဦးေအာင္သန္း  ဥကၠ႒ (ကရင္ဇုန္) 
၃၃။ ဦးေက်ာ္ဝင္း  ဥကၠ႒ (တနသၤာရီဇုန္) 
၃၄။   ဦးေအးကို ဥကၠ႒ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္) 
 ၃၅။ ဦးမီနန္လဆိုင္ ဥကၠ႒ (ကခ်င္ဇုန္) 
၃၆။  ဦးေဇာ္ေဇာ္  ဥကၠ႒ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္) 
၃၇။  ဦးသက္လင္း  အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္) 
၃၈။  ဦးသိန္းေအာင္ အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၃၉။  ဦးအုန္းေက်ာ္  အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၄၀။  ဦးသက္ဦး  အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္) 
၄၁။ ေဒၚနန္းစမ္ခမ္း အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္) 
၄၂။  ဦးဝဏၰခိုင္  အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္) 
၄၃။  ဦးခင္ေမာင္ေဆြ  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္) 
၄၄။  ဦးေက်ာ္ေက်ာ္စိုး  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္) 
၄၅။  ေဒၚမာမာျမင့္  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၆။  ေဒၚျမင့္ျမင့္ရီ  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္) 
၄၇။ ဦးေက်ာ္ေဇာေအာင္  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္) 
၄၈။  ဦးမိုးေဇာ္ေဇာ္  အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္) 
၄၉။ ဦးခင္ေအာင္ထြန္း  အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္) 
၅၀။  ေဒၚတင္မာျမင့္  အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္) 
၅၁။  ဦးရွိန္းေဂႏိုင္း  အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္) 
၅၂။  ဦးေအာင္မိုးၾကည္  အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္) 
၅၃။  ဦးေက်ာ္သီဟ  အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္ /ရခိုင္ဇုန္) 
၅၄။  ဦးသန္းလြင္  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္) 
၅၅။  ဦးေက်ာ္ေထြး  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္) 
၅၆။  ဦးေက်ာ္လြင္  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္) 
၅၇။  ဦးစံဝင္း  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၈။  ဦးေအာင္မ်ိဳးႏိုင္  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္) 
၅၉။  ဦးရဲလင္းေအာင္  (ရွမ္းေတာင္ဇုန္) 
၆၀။  ဦးအာကာ   အမႈေဆာင္ (ေရႊႀတိဂံဇုန္)
၆၁။  ဦးမ်ိဳးျမင့္လြင္ အမႈေဆာင္ (ေရႊႀတိဂံဇုန္) 
၆၂။  ဦးေအာင္ထြန္း  အမႈေဆာင္ (ေခ်ာင္းသာဇုန္) 
၆၃။  ဦးေမာင္ေမာင္ႏိုင္  အမႈေဆာင္ (ေခ်ာင္းသာဇုန္) 
၆၄။  ဦးေမာင္ေမာင္ေထြး  အမႈေဆာင္ (ေခ်ာင္းသာဇုန္) 
၆၅။  ဦးေဇာ္ေဇာ္  အမႈေဆာင္ (ေငြေဆာင္ဇုန္) 
၆၆။  ဦးေနမ်ိဳးထြန္း အမႈေဆာင္ (ရခိုင္ဇုန္) 
၆၇။  ေဒၚမာမာခင္   အမႈေဆာင္ (ရခိုင္ဇုန္)
၆၈။  ဦးျမင့္ဆန္း  အမႈေဆာင္ (ရခိုင္ဇုန္) 
၆၉။  ဦးခ်ိဳခ်ိဳ  အမႈေဆာင္ (ေမာ္လၿမိဳင္ဇုန္) 
၇၀။ ဦးတင္ေအး  အမႈေဆာင္ (ေမာ္လၿမိဳင္ဇုန္) 
၇၁။  ဦးျမင့္ညိဳ  အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္) 
၇၂။   ဦးဆန္းလြင္ အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္) 
၇၃။  ဦးသီဟဝင္း  အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္) 
၇၄။  ဦးထြန္းၿမိဳင္  အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္) 
၇၅။  ေဒၚစန္းညြန္႕  အမႈေဆာင္ (ကယားဇုန္) 
၇၆။  ဦးေအာင္ညြန္႕  အမႈေဆာင္ (ကယားဇုန္) 
၇၇။  ဦးသန္းႏိုင္  အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္) 
၇၈။  ဦးေစာဟန္ေအး  အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္) 
၇၉။  ဦးျမင့္စိုး  အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္) 
၈၀။  ဦးေက်ာက္စိမ္း  အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္) 
၈၁။  ေဒါက္တာေဇယ်ာေအာင္  အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္) 
၈၂။  ဦးေဝဠဳ  အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္) 
၈၃။  ေဒၚခင္ေထြး  အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္) 
၈၄။  ဦးေမာင္ေမာင္ႀကီး  အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္) 
၈၅။  ဦးခင္ေမာင္ေထြး  အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္) 
၈၆။  ဦးေအာင္မင္း  အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္) 
၈၇။  ဦးဘရန္ေအာင္  အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္) 
၈၈။  ဦးေအာင္ႀကီး  အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္) 
၈၉။  ဦးၿငိမ္းခ်မ္း အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္) 
၉၀။  ဦးေမာင္ဝင္း  အမႈေဆာင္ (မေကြးဇုန္) 
၉၁။  ဦးေဇာ္လင္းထက္  အမႈေဆာင္ (မေကြးဇုန္) 
၉၂။  ဦးဝင္းဦး  အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္) 
၉၃။  ဦးေက်ာ္ဟုန္  အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္) 
၉၄။  ဦးေခါင္ဆင့္ အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္) 
၉၅။  ဦးသန္းႏိုင္ဦး  အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္) 
၉၆။ ဦးဆန္နီ  အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္) 
၉၇။  ေဒၚလိၾကည္ေမ  အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္) 
၉၈။  ဦးစိုင္းေက်ာ္မင္းယု  အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္) 
၉၉။ ေဒၚနန္းျမအံု အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)