myanmarenglish

2014 - 2016

Myanmar Hotelier Association
Central Executive Committee (6thAnnual Meeting 2014-2016)

 

1. Dr. Khin Shwe Patron Mya Yeik Nyo Hotel
2. U Htay Myint Patron Yuzana Hotel
3. Dr. Nay Zin Latt Patron Ambo Hotel
4. U Hla Maung Shwe Patron Silver View Resort
5. U Yan Win Chairman Panorama Hotel
6. U Than Shwe Vice-Chairman(1) Crown Prince Hotel
7. U Sai Tip Aung Vice-Chairman(2) Tungapuri Hotel
8. U Kyaw Khaing Vice-Chairman(3) Golden Beach Hotel
9. U Tin Win Vice- Chairman(4) Central Hotel
10. U Aung Myo Min Din Secretary General/Chairman (Rakhine) Amazing Hotel
11. Daw Theingi Lin Joint Secretary General(1) Panorama Hotel
12. Dr.Nay Zaw Aung Joint Secretary General(2) Panda Hotel
13. U Moe Zaw Aung Joint Secretary General (3) Sky Palace Hotel
14. U Kyaw Nyi Nyi Latt Joint Secretary General (4) Lucky Hotel
15. U Khin Maung Pyone Financial Executive Hotel Glory (Yangon)
16. U Thiha Aung Joint Financial Executive(1) Dream Light Hotel
17. U Thein Htwe Joint Financial Executive(2) Shwe Pyi Taw Hotel
18. U Thein Win Auditor Beauty Land Hotel
19. U Min Kyaw Oo Joint Auditor Grand Hotel
20. Daw Kay Thi Naing Joint Auditor Yuzana Garden Hotel
21. U Myint Aung Chairman (Mandalay Zone) Aung Myint Moh Hotel
22. Dr. Kyi Lwin Chairman (Taunggyi Zone) View Point Hotel
23. U Kyaw Lwin Oo Chairman( Ngwe Saung Zone) E.F.R Seconda Casa Beach Resort
24. U Chan Tun Chairman (Mawlamyine Zone) Than Lwin Hotel
25. U Soe Shwe Chairman (Golden Triangle Zone) Ain Shae San Princess Hotel
26. Daw Khin Hla Hla Chairman (Bago Zone) Royal Kaytumadi Taungoo Hotel
27. U Kyaw Win Chairman (Tanintharyi Zone) Paleekari Hotel
28. U Kyaw Myint Chairman (Pyin Oo Lwin Zone) Grace Hotel
29. U Soe Htwe Chairman (Kayah Zone) Loikaw Thingaha Guest House
30. U Aung Than Chairman (Kayin Zone) Parami Motel
31. U Htay Shwe Chairman (Sagaing Zone) Monywa Hotel
32. U Kyi Tun Chairman (Magway Zone) Ngwe Zin Thein Than Motel
33. U Mi Nan La Sai Chairman ( Kachin Zone) Wuntawp Motel
34. U Zaw Zaw Chairman (Shan North Zone) New Palace Hotel
35. U Ohn Kyaw EC (Naypyitaw Zone) Royal Kumudra Hotel
36. Daw Hla Min Min EC (Naypyitaw Zone) Mingalar Thiri Hotel
37. U Maung Maung EC (Yangon Zone) Panda Hotel
38. U Tin Myint EC (Yangon Zone) Nice Day Hotel
39. U Nay Aung Ko EC (Yangon Zone) Thamada Family Hotel
40. U Maung Maung Naing EC (Yangon Zone) Father Land Hotel
41. U Ko Ko Lay EC (Mandalay Zone) Emerald Land Hotel
42. U Tun Maung EC (Mandalay Zone) Universe Hotel
43. U Khin Maung Swe EC (Mandalay Zone) Galaxy Hotel
44. U Sai Nuon EC (Mandalay Zone) AD 1 Hotel
45. U Min Naing EC (Mandalay Zone) Ayeyarwaddy River View Hotel
46. Daw Myint Myint Yee EC (Mandalay Zone) Nine Myint Moh Hotel
47. U Khin Aung Htun EC (Bagan Zone) The Hotel Tharabar Gate
48. Daw Tin Mar Myint EC (Bagan Zone) Thazin Garden Hotel
49. U Zaw Weik EC (Bagan Zone) Thiri Sandar Hotel
50. U Kyi Thein Ko EC (Shan South Zone) Shwe Inn Thar Hotel
51. U Myo Min Zaw EC (Shan South Zone) View Point Hotel
52. U Kyaw Htwe EC (Shan South Zone) Golden Cave Hotel
53. U Kyaw Lwin EC (Shan South Zone) Saung Cherry Hotel
54. U Than Lwin EC (Shan South Zone ) Green Haven Hotel
55. U Win Shwe EC (Shan South Zone ) Golden Fish Hotel
56. Daw San San Yee EC (Ngwe Saung Zone) Ocean Blue Ngwe Saung Beach Hotel
57. U Zaw Zaw EC (Ngwe Saung Zone)  
58. U Maung Maung Htwe EC (Chaung Tha Zone) Lai Lai Hotel
59. Capt. Than Oo EC (Rakhine Zone) Bay View Hotel
60. Daw Ohnmar Khin EC (Rakhine Zone) Royal Beach Hotel
61. Daw Mar Mar Khin EC ( Rakhine Zone) Pleasant View Hotel
62. U Moe Kyaw EC (Mawlaymyine Zone) Ngwe Moe Hotel
63. U Cho Cho EC (Mawlamyine Zone) Kaung Myat Hotel
64. U Sai Tip EC (Golden Triangle Zone) Shantip Hotel
65. U Myint Lwin EC (Golden Triangle Zone) Allure Resort Hotel
66. U Naw Aung EC (Golden Triangle Zone) Parami Guest House
67. U Myint Nyo EC (Bago Zone) Mother House Hotel
68. U San Lwin EC (Bago Zone) Hotel Mariner
69. U Thiha Win EC (Bago Zone) Myat Guest House
70. U Toe EC (Bago Zone) Myanandar Guest House
71. U Aung Soe Oo EC (Tanintharyi Zone) Hotel Zayarhtetsan
72. U Kyaw Thu Khine EC (Tanintharyi Zone) Mya See Sein Hotel
73. U Myo Win Than EC (Tanintharyi Zone) Tha Htay Kyun Hotel
74. U Akar Kyaing EC (Tanintharyi Zone) Myanmar Andaman Resort
75. U Tin Maung Htay EC (Pyin Oo Lwin Zone) Tiger Hotel
76. U Tun Tun EC (Pyin Oo Lwin Zone) Golden Dream Lodging
77. Daw San Nyunt EC (Kayah Zone) Hotel Loikaw
78. U Aung Nyunt EC (Kayah Zone) Nawaday Motel
79. U Sai Kyaw Thu EC (Kayah Zone) Minmahaw Guest House
80. U Than Naing EC (Kayin Zone) Hotel United
81. U Saw Han Aye EC (Kayin Zone) Grand Hill Hotel
82. U Myint Soe EC (Kayin Zone) Miba Myitta Hotel
83. U Kyaw Htay EC (Sagaing Zone) Jade Royal Hotel
84. U Kyaw Hein EC (Sagaing Zone) Win Unity Hotel
85. U San Htwe EC (Magway Zone) Nan Htike Thu Hotel
86. U Tin Aung EC (Magway Zone) Zin Yaw Guest House
87. Daw Rae Jar EC (Kachin Zone) Madira Hotel
88. U Aung Shwe EC (Kachin Zone) Three Stars Hotel
89. U Sanny EC (Shan North Zone) Riverside Hsipaw Resort
90. Daw Hmwe @ Daw Than Kyi EC (Shan North Zone) Shwe Thiri Hotel
91. U Sai Kyain Main EC (Shan North Zone) Aryoneoo Hotel
92. Daw Li Kyi May EC (Shan North Zone) Power Hotel
93. U Kyaw Min Hlaing EC (Related Party)  
94. Daw Khin Marlar EC (Related Party) Nat Ray Co., Ltd

 

ျမန္မာႏိုင္ငံဟိုတယ္ဆုိင္ရာလုပ္ငန္းရွင္မ်ားအသင္း
(ဆဌမအႀကိမ္သက္တမ္းအတြက္)
ဗဟိုအလုပ္အမႈေဆာင္မ်ားစာရင္း

၁။ ေဒါက္တာခင္ေရႊ  နာယက
၂။ ဦးေဌးျမင့္ နာယက
၃။ ေဒါက္တာေနဇင္လတ္ နာယက
၄။ ဦးလွေမာင္ေရႊ နာယက
၅။ ဦးရန္၀င္း ဥကၠဌ
၆။ ဦးသန္းေရႊ ဒု-ဥကၠဌ (၁) / ဥကၠဌ (ပုဂံဇုန္)
၇။ ဦးစိုင္းတစ္ေအာင္ ဒု-ဥကၠဌ (၂) / ဥကၠဌ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၈။ ဦးေက်ာ္ခုိင္ ဒု-ဥကၠဌ (၃) / ဥကၠဌ (ေခ်ာင္းသာဇုန္)
၉။ ဦးတင္၀င္း ဒု-ဥကၠဌ (၄) / ဥကၠဌ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၀။ ဦးေအာင္မ်ိဳးမင္းဒင္ အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး /ဥကၠဌ (ရခိုင္ဇုန္)
၁၁။ ေဒၚသိဂÐလင္း တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၁) / အတြင္းေရးမွဴး(ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၂။ ေဒါက္တာေနေဇာ္ေအာင္ တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၂) / (၁) (ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၃။ ဦးမုိ္းေဇာ္ေအာင္ တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၃)/ အတြင္းေရးမွဴး (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၁၄။ ဦးေက်ာ္ညီညီလတ္ တြဲဖက္အေထြေထြအတြင္းေရးမွဴး (၄) / စာရင္းစစ္ (မႏၱေလးဇုန္)
၁၅။ ဦးခင္ေမာင္ၿပံဳး ဘ႑ာေရးမွဴး / ဒု-ဥကၠဌ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၆။ ဦးသီဟေအာင္ တြဲဖက္ဘ႑ာေရးမွဴး (၁) / ဒု-ဥကၠဌ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၇။ ဦးသိန္းေထြး တြဲဖက္ဘ႑ာေရးမွဴး (၂) / တြဲဖက္အတြင္းေရးမွဴး (၂) ေနျပည္ေတာ္ဇုန္
၁၈။ ဦးသိန္း၀င္း စာရင္းစစ္ / ဒု-ဥကၠဌ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၁၉။ ဦးမင္းေက်ာ္ဦး တြဲဖက္စာရင္းစစ္ (၁) / အတြင္းေရးမွဴး (ေခ်ာင္းသာဇုန္)
၂၀။ ေဒၚေကသီႏိုင္ တြဲဖက္စာရင္းစစ္ (၂) / စာရင္းစစ္ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၂၁။ ဦးျမင့္ေအာင္ ဥကၠဌ (မႏၱေလးဇုန္)
၂၂။ ေဒါက္တာၾကည္လြင္ ဥကၠဌ (ေတာင္ႀကီးဇုန္)
၂၃။ ဦးေက်ာ္လြင္ဦး ဥကၠဌ (ေငြေဆာင္ဇုန္)
၂၄။ ဦးခ်န္ထြန္း ဥကၠဌ (ေမာ္လၿမိ္ဳင္ဇုန္)
၂၅။ ဦးစိုးေရႊ ဥကၠဌ (ေရႊႀတိဂံဇုန္)
၂၆။ ေဒၚခင္လွလွ ဥကၠဌ (ပဲခူးဇုန္)
၂၇။ ဦးေက်ာ္၀င္း ဥကၠဌ (တနသၤာရီဇုန္)
၂၈။ ဦးေက်ာ္ျမင့္ ဥကၠဌ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္)
၂၉။ ဦးစိုးေထြး ဥကၠဌ (ကယားဇုန္)
၃၀။ ဦးေအာင္သန္း ဥကၠဌ (ကရင္ဇုန္)
၃၁။ ဦးေဌးေရႊ ဥကၠဌ (စစ္ကိုင္းဇုန္)
၃၂။ ဦးၾကည္ထြန္း ဥကၠဌ (မေကြးဇုန္)
၃၃။ ဦးမီနန္လဆိုင္း ဥကၠဌ (ကခ်င္ဇုန္)
၃၄။ ဦးေဇာ္ေဇာ္ ဥကၠဌ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)
၃၅။ ဦးအုန္းေက်ာ္ အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၃၆။ ေဒၚလွမင္းမင္း အမႈေဆာင္ (ေနျပည္ေတာ္ဇုန္)
၃၇။ ဦးေမာင္ေမာင္ အမႈေဆာင္ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၃၈။ ဦးတင္ျမင့္ အမႈေဆာင္ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၃၉။ ဦးေနေအာင္ကို အမႈေဆာင္ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၄၀။ ဦးေမာင္ေမာင္ႏိုင္ အမႈေဆာင္ (ရန္ကုန္ဇုန္)
၄၁။ ဦးကိုကိုေလး အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၂။ ဦးထြန္းေမာင္ အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၃။ ဦးခင္ေမာင္ေဆြ အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၄။ ဦးစိုင္းႏြမ္ အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၅။ ဦးမင္းႏိုင္ အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၆။ ေဒၚျမင့္ျမင့္ရီ အမႈေဆာင္ (မႏၱေလးဇုန္)
၄၇။ ဦးခင္ေအာင္ထြန္း အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္)
၄၈။ ေဒၚတင္မာျမင့္ အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္)
၄၉။ ဦးေဇာ္၀ိတ္ အမႈေဆာင္ (ပုဂံဇုန္)
၅၀။ ဦးၾကည္သိန္းကို အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၁။ ဦးမ်ိဳးမင္းေဇာ္ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၂။ ဦးေက်ာ္ေထြး အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၃။ ဦးေက်ာ္လြင္ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၄။ ဦးသန္းလြင္ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၅။ ဦး၀င္းေရႊ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေတာင္ဇုန္)
၅၆။ ေဒၚစန္းစန္းရီ အမႈေဆာင္ (ေငြေဆာင္ဇုန္)
၅၇။ ဦးေဇာ္ေဇာ္ အမႈေဆာင္ (ေငြေဆာင္ဇုန္)
၅၈။ ဦးေမာင္ေမာင္ေထြး အမႈေဆာင္ (ေခ်ာင္းသာဇုန္)
၅၉။ ကပÜတိန္သန္းဦး အမႈေဆာင္ (ရခုိင္ဇုန္)
၆၀။ ေဒၚဥမၼာခင္ အမႈေဆာင္ (ရခိုင္ဇုန္)
၆၁။ ေဒၚမာမာခင္ အမႈေဆာင္ (ရခုိင္ဇုန္ )
၆၂။ ဦးမိုးေက်ာ္ အမႈေဆာင္ (ေမာ္လၿမိဳင္ဇုန္ )
၆၃။ ဦးခ်ိဳခ်ိဳ အမႈေဆာင္ (ေမာ္လၿမိဳင္ဇုန္)
၆၄။ ဦးစိုင္းတစ္ အမႈေဆာင္ (ေရႊႀတိဂံဇုန္)
၆၅။ ဦးျမင့္လြင္ အမႈေဆာင္ (ေရႊႀတိဂံဇုန္)
၆၆။ ဦးေနာ္ေအာင္ အမႈေဆာင္ (ေရႊႀတိဂံဇုန္)
၆၇။ ဦးျမင့္ညိဳ အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္ )
၆၈။ ဦးဆန္းလြင္ အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္)
၆၉။ ဦးသီဟ၀င္း အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္)
၇၀။ ဦးတိုး အမႈေဆာင္ (ပဲခူးဇုန္)
၇၁။ ဦးေအာင္စိုးဦး အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္)
၇၂။ ဦးေက်ာ္သူခို္င္ အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္)
၇၃။ ဦးမ်ိဳး၀င္းသန္း အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္)
၇၄။ ဦးအာကာႀကိဳင္ အမႈေဆာင္ (တနသၤာရီဇုန္)
၇၅။ ဦးတင္ေမာင္ေဌး အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္)
၇၆။ ဦးထြန္းထြန္း အမႈေဆာင္ (ျပင္ဦးလြင္ဇုန္)
၇၇။ ေဒၚစန္းညႊန္႕ အမႈေဆာင္ (ကယားဇုန္)
၇၈။ ဦးေအာင္ညြန္႕ အမႈေဆာင္ (ကယားဇုန္)
၇၉။ ဦးစုိင္းေက်ာ္သူ အမႈေဆာင္ (ကယားဇုန္)
၈၀။ ဦးသန္းႏိုင္ အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္)
၈၁။ ဦးေစာဟန္ေအး အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္)
၈၂။ ဦးျမင့္စုိး အမႈေဆာင္ (ကရင္ဇုန္)
၈၃။ ဦးေက်ာ္ေဌး အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္)
၈၄။ ဦးေက်ာ္ဟိန္း အမႈေဆာင္ (စစ္ကိုင္းဇုန္)
၈၅။ ဦးစံေထြး အမႈေဆာင္ (မေကြးဇုန္)
၈၆။ ဦးတင္ေအာင္ အမႈေဆာင္ (မေကြးဇုန္)
၈၇။ ေဒၚရြယ္ဂ်ား အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္)
၈၈။ ဦးေအာင္ေရႊ အမႈေဆာင္ (ကခ်င္ဇုန္)
၈၉။ ဦးဆန္နီ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)
၉၀။ ေဒၚေမႊး (ခ) ေဒၚသန္းၾကည္ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)
၉၁။ ဦးစိုင္းက်ိန္မိန္း အမႈေဆာင္္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)
၉၂။ ေဒၚလိၾကည္ေမ အမႈေဆာင္ (ရွမ္းေျမာက္ဇုန္)
၉၃။ ဦးေက်ာ္မင္းလႈိင္ အမႈေဆာင္ (ျပင္ပလုပ္ငန္းမ်ား)
၉၄။ ေဒၚခင္မာလာ အမႈေဆာင္ (ျပင္ပလုပ္ငန္းမ်ား)